استفاده کردن انتقال مسئولان پرسپولیس روز گذشته

استفاده کردن: انتقال مسئولان پرسپولیس روز گذشته پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پرونده سوپرجام جهت ما بسته شده است است/ در بهمن‌ ماه با استقلال بازی نمی‌کنیم ، باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد که حاضر نیست دیدار سوپرجام برابر استقلال را در بهمن‌ماه برگزار کند آیا که پرونده این بازی جهت آنها بسته شده است..

ادامه مطلب

رونالدو تهیه‎کننده سریالی فوتبالی می‏‌شود

کریستیانو رونالدو قصد سرمایه‎گذاری روی سریالی مربوط به فوتبال را دارد که قرار است در شبکه اجتماعی فیس‎بوک پخش شود. رونالدو تهیه‎کننده سریال..

ادامه مطلب

پرسپولیسی‌ها را اینطوری گول می‌زنند!

«سیدجلال: بازیکنان ما را فریب می دهند!» این اظهار نظر سوژه محمدرضا میرشاه ولد در خبر ورزشی شده است است. پرسپولیسی ها را اینطوری گول می زنند..

ادامه مطلب

دولت هیچ پولی به دو کلوب استقلال و پرسپولیس پرداخت نکرده است / امیررضا خادم

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان هیچ پولی به دو کلوب استقلال و پرسپولیس از طریق د..

ادامه مطلب

تصمیمی جهت مدیریت ندارم ، طاهری برخورد بدی با نماینده من داشت

مهاجم پیشین پرسپولیس با بیان اینکه فعلا تصمیمی جهت فعالیت در عرصه مدیریت ندارد، گفت: ۱۵ نامه به کلوب پرسپولیس نوشتم و علی اکبر طاهری هم واکنش‌ها ناشایستی..

ادامه مطلب

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران نامزد عالی ترین فدراسیون فوتبال آسیا شد

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزد عالی ترین فدراسیون فوتبال آسیا شد. فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب

تصویر + افشاگری مهاجم سابق پرسپولیس در مورد استفاده مربیان فوتبال از جادوگر

به گزارش ایلنا، جواد کاظمیان، مهاجم سال های گذشته پرسپولیس در پستی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده هست، با یادکردن از مرحوم مهرداد اولاد..

ادامه مطلب

لهستان از همه لحاظ بهتر بود/ اصلا خوب بازی نکردیم ، کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران با اشاره به شکست این تیم برابر لهستان گفت: پیروزی لهستان برابر کشور عزیزمان ایران کاملا مشهود بود و بازیکنان ا..

ادامه مطلب

مدافع مشهور از دست پرسپولیس پرید؟

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که سعد ناطق مدافع ملی پوش تیم ملی عراق روز گذشته بیان کرد بعد از بازی این تیم با ژاپن با مسئولان کلوب پرسپولیس مذاکره می کند ..

ادامه مطلب