استفاده کردن انتقال مسئولان پرسپولیس روز گذشته

استفاده کردن: انتقال مسئولان پرسپولیس روز گذشته پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرونده سوپرجام جهت ما بسته شده است است/ در بهمن‌ ماه با استقلال بازی نمی‌کنیم ، باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد که حاضر نیست دیدار سوپرجام برابر استقلال را در بهمن‌ماه برگزار کند آیا که پرونده این بازی جهت آنها بسته شده است است.

پرونده سوپرجام جهت ما بسته شده است است/ در بهمن‌ ماه با استقلال بازی نمی‌کنیم ، باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس: پرونده سوپرجام جهت ما بسته شده است است/ در بهمن ماه با استقلال بازی نمی کنیم

عبارات مهم : پرونده

باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد که حاضر نیست دیدار سوپرجام برابر استقلال را در بهمن ماه برگزار کند آیا که پرونده این بازی جهت آنها بسته شده است است.

پندار خمارلو در گفت وگو با تسنیم، در تصویر العمل به اظهار نظر فتاحی مبنی بر اینکه در صورت مافقت پرسپولیس دیدار سوپرجام در بهمن ماه بدون ملی پوشان این تیم و استقلال برگزار خواهد شد، گفت: امروز جلسه ای در شرکت لیگ برگزار شد و مردها گرشاسبی و حاج بیگی به نمایندگی از کلوب پرسپولیس در این جلسه حضور داشتند. فتاحی در این جلسه به صراحت اعلام کرد که بازی 3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام می شود. ما پیش از این گفته بودیم آمادگی کامل جهت حضور در این بازی را داریم.

پرونده سوپرجام جهت ما بسته شده است است/ در بهمن‌ ماه با استقلال بازی نمی‌کنیم ، باشگاه پرسپولیس

وی ادامه داد: برانکو و گرشاسبی بارها اعلام کردند که مشکلی جهت حضور در سوپرجام ندارند و از این بازی استقبال می کنند. تاریخ برگزاری سوپرجام، 13 فروردین ماه اعلام شده است بود و ما از آن وقت برنامه ریزی های مورد نیاز را انجام داده بودیم و کادرفنی بر همین اساس اقدام به طراحی وقت تمرینات و بازی های دوستانه کرد.

مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما به قانون احترام می گذاریم و از نظر کلوب پرسپولیس رای شرکت لیگ قابل احترام و پرونده بازی سوپرجام بسته شده است هست. این خواسته هواداران است و ما به خواسته هواداران اهمیت می دهیم و حاضر نیستیم بدون ملی پوشان خود در بهمن ماه به میدان برویم آیا که پیش از این همه موارد جهت برگزاری سوپرجام در تاریخ 29 تیر اعلام شده است بود و کلوب نیز براین اساس برنامه ریزی های مورد نیاز را انجام داد.

باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد که حاضر نیست دیدار سوپرجام برابر استقلال را در بهمن‌ماه برگزار کند آیا که پرونده این بازی جهت آنها بسته شده است است.

خمارلو گفت: پرونده سوپرجام بسته شده است و دیگر از نظر ما بحثی در این باره باقی نمی ماند، امیدوارم همه به قانون و آنچه بارها راجع به برگزاری سوپرجام در 29 تیرماه اعلام شده است احترام بگذارند.

واژه های کلیدی: پرونده | باشگاه | برگزاری | استقلال | پرسپولیس | باشگاه پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs