استفاده کردن انتقال مسئولان پرسپولیس روز گذشته

استفاده کردن: انتقال مسئولان پرسپولیس روز گذشته پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جانی دپ «سلطان جنگل» می شود!

بعید به نظر می‌رسد کسی بخواهد از جانی دپ به عنوان سلطان جنگل اسم ببرد! حافظه جمعی از دیرباز شیر را با چنین لقبی خطاب کرده هست، ولی حالا دپ قصد دارد پا در کفش ند

جانی دپ «سلطان جنگل» می شود!

جانی دپ «سلطان جنگل» می شود!

عبارات مهم : مقاله

بعید به نظر می رسد کسی بخواهد از جانی دپ به عنوان سلطان جنگل اسم ببرد! حافظه جمعی از دیرباز شیر را با چنین لقبی خطاب کرده هست، ولی حالا دپ قصد دارد پا در کفش نداشته شیر کرده و در «سلطان جنگل» بازی کند!

به گزارش جام جم آنلاین، این کمدی سیاه انتقادی را تیم دونفره گلن فیکارو و جان رکوئا کارگردانی می کند.فیلمنامه فیلم برمبنای یک ماجرای واقعی نوشته می شود. مقاله ای جنجالی از مجله وایرد، الهام بخش سازندگان سلطان جنگل هست. مقاله پرسروصدای وایرد را جاشوا دیویس نوشت و اسکات الکساندر و لری کاراژوسکی وظیفه نگارش فیلمنامه ای اقتباسی از آن را به عهده گرفته اند.

جانی دپ «سلطان جنگل» می شود!

شخصیت مهم داستان، جان مک آفی است که یک تکنیسین ماهر بود و در جست وجوی خوشبختی و ثروت راهی اعماق جنگل شد. در این مکان، او جهت خودش نوعی امپراتوری به راه انداخت و به کار قاچاق اسلحه و انسان پرداخت. این کاراکتر بعدها با نام کورتز به صورت شخصیت محوری داستان نوول معروف «قلب تاریکی» درآمد و فرانسیس فوردکاپولا فیلم «و اینک آخر الزمان» را براساس آن ساخت.

جاشوا دیویس گفت زمانی که جهت مصاحبه با مک آفی رفت، با موجودی مالیخولیایی و قاتل روبه رو شد که واقعیت را از تخیل تشخیص نمی داد. در کمدی سیاه سلطان جنگل، قرار است جانی دپ نقش مک آفی را بازی کند. او با این گونه نقش های نیمه دیوانه چندان بیگانه نیست.

بعید به نظر می‌رسد کسی بخواهد از جانی دپ به عنوان سلطان جنگل اسم ببرد! حافظه جمعی از دیرباز شیر را با چنین لقبی خطاب کرده هست، ولی حالا دپ قصد دارد پا در کفش ند

او در مجموعه اکشن ماجراجویانه «دزدان دریایی کارائیب» هم در قالب یک دزد دریایی نیمه دیوانه ظاهر شده است هست. شرکت مستقل فیلمسازی آی ام آر اینترتینمنت تهیه کننده سلطان جنگل هست. لوکیشن های جنگلی آسیای جنوب شرقی، مکان های مهم فیلمبرداری فیلم هستند و جهت تولید آن هزینه ای ۵۰ میلیون دلاری در نظر گرفته شده است هست. هنوز زمانی جهت شروع کار فیلمبرداری تعیین نشده هست. نقشی را که جانی دپ باید در فیلم بازی کند، در اینک آخرالزمان مارلون براندو بازی کرد و با تحسین منتقدان سینمایی روبه رو شد.

واژه های کلیدی: مقاله | داستان | دیوانه | داستان | دریایی | فیلمبرداری | دزدان دریایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs